Sitemizi kullanmaya devam ederseniz Kişisel Verilerin Korunması maddesini kabul etmiş olursunuz.

Batı Teknoloji Elektronik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren YDK Parça; YENİDEN KULLANIN !

İlk adımda tüm otomobil markaları için geniş bir yelpazede orijinal yedek parça sunmaktadır. Fren, katalitik konvertör, ayna veya diğer yedek parçalara ihtiyacınız varsa mağazamızda kesinlikle her şeyi bulacaksınız. Basit ve rahat bir arama motoru sayesinde, gerekli yedek parçayı bulmak artık daha da kolay. Bunun dışında, hemen hemen tüm otomotiv markaları için çok çeşitli oto parçaları sunuyoruz. Mercedes-Benz, VW, Audi, BMW, Opel, Toyota, Mazda, Citroën, Peugeot, Renault, Honda veya nadir bir markanız varsa, gerekli yedek parçayı her zaman mağazamızda bulabilirsiniz.

Yakın bir zamanda, farklı yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayacak hale geleceğiz. Sürekli gelişen kategorilerimizi takip etmeyi unutmayın.

YDK PARÇA, sadece yeni ve kaliteli yedek parçalar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda oldukça makul fiyatlar sunuyoruz. Fiyatlarımızı diğer mağazalarla karşılaştırarak, YDK Parça'nın tüm ürün yelpazesini oldukça düşük fiyatlarla sunduğunu göreceksiniz. Teslimatımız hızlı, güvenilir ve Avrupa çapındadır. 

İşte YDKParca bu amaçla e-ticaret sitesi olarak Batı Teknoloji Elektronik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir.

ŞİRKETİMİZE AİT DİĞER İNTERNET SİTELERİ:

FİŞ JENERATÖR 2016 yılında kurulan ilk e-ticaret sitemizdir. Güç ürünleri, deniz motorları, yapı makineleri, tarım makineleri, yenilenebilir enerji, ölçümleme cihazları ana kategorilerinde yaklaşık 3000 adet ürünün satışı gerçekleştirmektedir.

BATI MARİNE Haziran 2018'de kuruldu. Ana odaklandığı alan deniz motorları ve botlardır. Bu sitemizde de yaklaşık 1500 adet ürün bulunmaktadır.

ZİRAİ İŞLER Nisan 2016 yılında, fisjenerator.com da satılan ürünlerin tanıtımı amacıyla kurulmuş bir haber sitesidir.

ÇİM ROBOTU Husqvarna Automower akıllı robotik çim biçme makinelerini daha iyi tanıtmak amacıyla kurduğumuz bir tanıtım sitesidir.

BATI EXPORT Türk mallarını ihraç etmek, mikro ihracat kapsamında satış yapmak amacıyla kurmuş olduğumuz bir sitedir.

MULTİ EŞYA Temiz gıda üretmek isteyen, hobi ve endüstriyel kullanıcılar için uzmanlık derecelerine göre makine ve ekipman sunmaktadır.

BİR BAKIŞTA YDK Parça

Orjinal ve distrübitör garantili ürünler

Müşteri memnuniyetini tek odağı haline getiren anlayış

Yüksek güvenlikli 3D ödeme altyapısı

En samimi müşteri desteği

En yüksek kalitede ürün